Datu drošība, Net karte un autentifikācija
Gemcity


IDK Sistēmas kļūst par Versatile Security sadarbības partneri Baltijas reģionā

29.aprīlis, 2014.

IDK Sistēmas un Zviedrijas uzņēmums Versatile Security paziņo par sadarbības uzsākšanu. Šī sadarbība ļaus uzņēmumam IDK Sistēmas piedāvāt saviem klientiem Baltijas reģionā inovatīvu viedkaršu pārvaldības sistēmu vSEC:CMS, kuras izstrādātājs ir Versatile Security. Lasīt vairāk

"Ķēde ir tik stipra, cik stiprs ir tās vājākais posms," saka Raitis Škutāns, IDK Sistēmas valdes priekšsēdētājs. "Esam patiesi lepni, ka turpmāk sadarbībā ar Versatile Security saviem klientiem Latvijā un Baltijā varēsim nodrošināt augstākās kvalitātes drošības risinājumu viedkaršu pārvaldības jomā. Mūsuprāt, viedkaršu pārvaldības jomā Versatile Security produkti ir lietotājam ērtākie un pilnvērtīgākie."

"Latvijai un Zviedrijai ir kopīga vēsture un tās ir veiksmīgi sadarbojušās biznesā, un esmu priecīgs, ka mēs ieejam Baltijas tirgū kopā ar uzņēmumu IDK Sistēmas. Esmu pārliecināts, ka šī sadarbība kļūs par veiksmes stāstu jau šinī gadā," saka Joakim Thorén, Versatile Security vadītājs.

Versatile Security ir vadošais IT risinājumu piegādātājs identifikācijas un piekļuves pārvaldības jomā, uzmanību koncentrējot uz viedkaršu ieviešanas ērtumu, izmantojot inovatīvas viedkaršu pārvaldības sistēmas. Uzņēmuma klienti ir organizācijas, kas pieprasa augstu drošību un vienkāršu lietošanu. Versatile Security augsti tehnoloģiskie risinājumi klientiem ļauj droši veikt autentifikāciju, izsniegt un pārvaldīt viedkartes, daudz efektīvāk kā citi risinājumi šinī tirgus sektorā.

Versatile Security misija ir piedāvāt reālus un viegli integrējamus risinājumus, tādējādi ļaujot visdažādāko izmēru organizācijām sasniegt augstu drošības līmeni. Versatile Security tāpat piedāvā augstas klases servisu, atbalstu un apmācību.

Starp Versatile Security lielākajiem klientiem ir HSBC, Tieto, Raiffeisenbank, Hornbach, Daimler, Alstom, Eiropas Komisija, Qualcomm, naftas un gāzes kompānija Saudi Aramco un Abū Dabī Klīvlendas klīnika.

Paslēpt saturu

Vairāk informācijas Versatile Security mājas lapā: http://versatilesecurity.com.


"Kas jāzina par IT drošību?", žurnāls "Bilance" 5.2011

11. maijs, 2011

SIA "IDK Sistēmas", turpinot sabiedrības iepazīstināšanu ar datu drošības nozīmi un iespējām, kā to īstenot uzņēmumu ikdienas darbā, žurnāla "Bilance" 2011. gada 9. numurā piedāvā valdes priekšsēdētāja Raita Škutāna publikāciju "Kas jāzina par IT drošību?".

Lasīt rakstu | Lasīt žurnāla "Bilance" mājas lapā

Uz augšu


Gemalto EMEA partneru forums 2011

16. - 18. marts, 2011

Gemalto EMEA partneru forums 2011, kas šogad notika Budapeštā, Ungārijā, pulcēja dalībniekus no 25 valstīm, kas pārstāvēja 48 kompānijas. Šajā forumā piedalījās arī Gemalto oficiālais partneris Latvijā – SIA "IDK Sistēmas".

Partneru forums ir ikgadējs Gemalto atskaites punkts iepriekšējā gadā paveiktajam, partneri tiek iepazīstināti ar tuvākās un tālākās nākotnes plāniem un uzņēmuma attīstības stratēģiju. Partneriem tā ir iespēja klātienē iepazīties ar jaunākajiem Gemalto produktiem un citu partneru izstrādātiem risinājumiem, kā arī savstarpēji dalīties ar veiksmes stāstiem un pieredzi.

Gemalto EMEA partneru forums 2011

Uz augšu