Datu drošība, Net karte un autentifikācija
Gemcity


Raitis Škutāns

SIA "IDK Sistēmas" īpašnieks un valdes priekšsēdētājs.

Informāciju tehnoloģiju nozares profesionālis ar vairāk kā 15 gadu pieredzi. Pirms "IDK Sistēmas" izveidošanas darbojies Latvijas Attīstības aģentūrā (tagad LIAA), piecus gadus strādājis vienā no vadošajiem Latvijas IT uzņēmumiem AS "Dati", no kuriem pēdējos divus ieņēmis Baltijas reģiona vadītāja vietnieka amatu. Karjeru turpinājis starptautiskajos IT uzņēmumos "Hewlett Packard" kā Korporatīvo klientu vadītājs un "Exigen Group" kā Pārdošanas vadītājs.

Vadītāja pieredzi guvis strādājot par Valdes priekšsēdētāju un Administratīvo direktoru vadošajā Baltijas inženiertehniskajā kompānijā "Fima".

Absolvējis Rīgas Tehnisko universitāti kā Datorzinību bakalaurs, kā arī papildinājis profesionālās zināšanas kursos un semināros Latvijā un ārvalstīs.


Ieva Šķerstena

SIA "IDK Sistēmas" Viedkaršu risinājumu vadītāja.

IT nozares profesionāle ar vairāk kā 20 gadu pieredzi. Karjeru veidojusi Latvijas Universitātes skaitļošanas centrā (tagad LU Matemātikas un Informātikas institūts).

Kā programmētāja piedalījusies pie Latvijā pirmās norēķinu karšu sistēmas izveides uzņēmumā "SWH Informācijas Tehnoloģijas". Ar viedkaršu sistēmām strādājusi arī IT uzņēmumā "Exigen Services".

Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē ieguvusi maģistra grādu un papildinājusi zināšanas profesionālajos kursos un apmācībās.

Doties atpakaļ