Datu drošība, Net karte un autentifikācija
Gemcity


IDAdmin 200 (vSEC-CMS)

vSEC-TMS T-Sērijas ir moderna, viegli integrējama un izdevīga viedkaršu pārvaldības sistēma, kas palīdz ieviest un pārvaldīt viedkartes uzņēmumiem un organizācijām.

vSEC-TMS ir pieejama divās dažādās redakcijās jeb versijās: tokena versija un S-versija. Tokena versijā vSEC-TMS tiek piegādāts drošā USB ierīcē, piemēram, IDBridge K3000, kas izmanto IDPrime .NET viedkaršu tehnoloģiju identitātes sertifikātu aizsardzībai. vSEC-TMS T-sērija aplikācijas, konfigurācijas parametrus un akreditācijas datus droši glabā tokenā, tādējādi nav nepieciešmas investēt dārgā serveru aparatūrā.

vSEC-TMS S-sērija ir klienta-servera risinājums, kas ir izmantojams termināla pakalpojumu vidē. S-sērija ir vislabāk piemērota lielākai izvēršanai fiziski dažādās atrašanās vietās un kur vairāki operatori paralēli darbojas ar viedkaršu pārvaldības sistēmu.

vSEC-TMS T-sērija pilnībā darbojas ar viedkartēm, kuras izmanto minidraiveri, tādām kā IDPrime .NET. Izmantojoet vSEC-TMS T-sēriju, uzņēmumi var izdot viedkartes darbiniekiem, personalizēt viedkartes ar autentifikācijas sertifikātiem un pārvaldīt viedkaršu dzīves ciklu.

vSEC-CMS T-Series

Tehnisko informāciju par IDAdmin 200 (vSEC-CMS) var lejupielādēt šeit un šeit.

Uz augšu | Doties atpakaļ


Versatile Security